ZM Grup Güvencesiyle...

ZM Grup olarak faaliyette bulunduğumuz otopark ve yol çizgi sektöründe kazanmış olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyecanını duymaktayız. Siz saygı değer müşterilerimizi de referans sayfamızda görmekten onur duyarız. Referanslarımızla ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız.

Hizmette Kalite !

"Hizmette Kalite" prensibiyle öncelikle müşteri odaklı çalışıyoruz..

ZM Grup’un temelleri 2000’li yılların başında aile şirketi olarak atılmıştır.

ZM GRUP  ana faaliyet alanları  ‘’Teknik Trafik Güvenliği’’ ayrıca   ‘’ Elektrik Kablo Koruma Sistemleri üretimi ve ihracatı ‘’konuları oluşturmaktadır. Portföyünü yüksek seviyede büyüme potansiyeli olan sektörlere konumlandıran ZM GRUP “sürdürülebilir büyüme”, “verimlilik” ve “istikrar”ı faaliyetlerine ve iş geliştirme stratejilerine yön veren temel kavramlar olarak benimsemiştir.
Büyüyen Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeye dayalı gücü olarak faaliyetlerini sürdüren ZM GRUP, bugüne kadar dünyanın 22 ülkesine ihracat gerçekleştirmiş,yüzlerce müşteriye ulaşmıştır.
ZM GRUP; özgüveni, güçlü öz sermayesi, ileri teknolojiden faydalanmadaki yetkinliği, uluslararası ölçülerde deneyimi, entelektüel birikimi ve evrensel standartlarda ahlaki değerleri benimseyerek elde ettiği başarılarıyla, “güç birliği” misyonunda, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biri olmayı hedeflemiştir.

Tanıtım Filmimiz..

ZM GRUP “sürdürülebilir büyüme”, “verimlilik” ve “istikrar”ı faaliyetlerine ve iş geliştirme stratejilerine yön veren temel kavramlar olarak benimsemiştir.